ZAMÓW ONLINE

Sprawdź opinie o nas:

Referencje logo tripadvisor, opinie o Restauracji Filharmonia logo trójmiasto, opienie o Restauracji Filharmonia

Konferencje

i biznes kwitnie w Filharmonii!

Sale konferencyjne, szkoleniowe w Gdańsku

Odpowiednia sala szkoleniowa – gdzie ją znaleźć w Gdańsku? To prawda, że do wynajęcia są najróżniejsze sale konferencyjne. Jak jednak wybrać tę, która spełni wszystkie wymagania? Nie chodzi przecież tylko o pomieszczenie samo w sobie, ale także o masę szczegółów takich jak wyposażenie, wielkość sali, lokalizacja czy obsługa. Eventy, spotkania biznesowe, jubileusze firmowe, czy różnego rodzaju targi tematyczne, to wydarzenia, które zasługują na jak najlepszą oprawę. Sale konferencyjne powinny podkreślać ducha i rangę spotkań, które są w nich organizowane.

Sala szkoleniowa w Restauracji Filharmonia spełnia wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, a w dodatku jest usytuowana w centrum miasta Gdańsk, co zarówno pod względem logistycznym, jak i turystycznym jest dużym plusem. Pomieszczenia zostały wyposażone w niezbędny sprzęt, a doświadczona obsługa służy pomocą i radą w każdym aspekcie. Budynek posiada aż osiem sal konferencyjnych, których metraż waha się od 30 do 190 m2. W zależności od ustawiania krzeseł największe z nich są w stanie pomieścić nawet 250 osób. Istnieje także możliwość organizacji większej konferencji lub kongresu na sali koncertowej, która mieści do 900 osób. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w naszym kraju. Sale szkoleniowe wyposażone są w głośniki, mikrofony, ekran, rzutnik multimedialny oraz flipchart z mazakami.

Restauracja oferuje sale konferencyjne na najwyższym poziomie. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie profesjonalizm i elegancję. Poszczególne sale szkoleniowe dają wybór, który podyktowany jest rangą imprezy, ilością Gości czy wymogami organizacyjnymi. Każdy organizator wydarzenia znajdzie więc w ofercie odpowiednie i spełniające jego oczekiwania pomieszczenie. Warto pamiętać, że sala szkoleniowa będzie niejako wizytówką danej osoby bądź firmy, która na dany event zaprosiła. Sale konferencyjne Restauracji Filharmonia to ciekawie urządzone wnętrza, wyłamujące się z nudnych wzorców, a jednocześnie zachowujące szykowny wygląd. Przede wszystkim są jednak niezwykle funkcjonalne.

Niewątpliwie Gdańsk to doskonały wybór na organizację konferencji. Stare Miasto, plaże, czy bogate zaplecze gastronomiczne są doskonałymi miejscami na odreagowanie po ciężkim dniu szkoleń. Goście będą zachwyceni, że przy okazji wydarzenia mogą zobaczyć Gdańsk i poczuć jego atmosferę. Z kolei nasza sala konferencyjna sprawi, że udział w konferencji będzie przyjemnością. Zadbaj o komfort i doznania uczestników Twojego wydarzenia, wybierając nowoczesne sale Restauracji Filharmonia, które z pewnością spełnią wymagania organizatorów, jak i uczestników! Pamiętaj – odpowiednia sala konferencyjna to jeden z warunków, by dane wydarzenie uznać za udane!

Do Państwa dyspozycji oddajemy osiem sal konferencyjnych.

CENNIK I USTAWIENIE SAL KONFERENCYJNYCH

SALA

Pow.(m2)

Ustawienie
teatralne
Ustawienie
szkolne
Ustawienie
w podkowę
Cena
SALA BIAŁA 150 200 100 60 3000 PLN
DĘBOWA 108 100 50 40 2000 PLN
ZIELONA 190 250 110 60 4000 PLN
PRASOWA 35 30 20 20 700 PLN
VIP ROOM 30 20 20 700 PLN
NAD MOTŁAWĄ 75 70 35 35 700 PLN

Dodatkowe wyposażenie:

– flipchart + mazaki – 300 PLN

– nagłośnienie ( głośniki + 2 mikrofony) – cena 500 zł/netto (w przypadku Sali Białej, Dębowej, Zielonej   wliczony jest w cenie wynajmu)

– ekran, rzutnik multimedialny – cena 450 zł/netto (w przypadku Sali Białej, Dębowej, Zielonej  wliczony jest w cenie wynajmu)